Stem op Bavio bij Rabo Clubupport!

Speel je badminton bij Bavio en/of draag je de club een warm hart toe én ben je lid van de Rabobank? Stem dan op Bavio in de periode van 5 t/m 27 september 2022!

Ook dit jaar heeft Badmintonvereniging Bavio zich aangemeld voor deelname aan Rabo ClubSupport. Ons doel dit jaar is om een bijdrage te krijgen voor de opleiding van twee eigen trainers: Doordat er een gebrek aan trainers is in de regio Noord-Holland hebben we besloten zelf de kosten te maken en 2 interne trainers op te leiden. Hiermee is een aanzienlijk bedrag gemoeid maar dit zorgt in de toekomst wel voor een groep van vaste trainers binnen onze vereniging. Hierdoor kunnen we het spelniveau van onze vereniging verbeteren en voorkomt blessureleed voorkomen bij nieuwe leden omdat ze badminton gelijk goed aangeleerd krijgen.