Bavio 1 (1e klasse, afdeling 1 – veren)

Het team bestaat uit:

Lorenzo Wedage, Niels van Kampen, Sabine Kortekaas en Maaike Klaver

De (tussentijdse) resultaten van Bavio 1 zijn via onderstaande link terug te vinden en worden in een nieuw venster getoond.

BadmintonNederland


Bavio 2 (1e klasse, afdeling 2 – veren)

Het team bestaat uit:

Sander Schirris, Jason Meijer, Kim Plug en Marijke Meijer

De (tussentijdse) resultaten van Bavio 2 zijn via onderstaande link terug te vinden en worden in een nieuw venster getoond.

BadmintonNederland


Bavio 3 (2e klasse, afdeling 1 – veren)

Het team bestaat uit:

Dirk de Goeij, Frank Schilder, Bert Schirris, Maureen Deckers en Gitta Roest

De (tussentijdse) resultaten van Bavio 3 zijn via onderstaande link terug te vinden en worden in een nieuw venster getoond.

BadmintonNederland


Bavio 4 (3e klasse, afdeling 1 – veren)

Het team bestaat uit:

Anton van der Lelie, Michel Everaars, Lysa Wijdogen en Marieke Houkes

De (tussentijdse) resultaten van Bavio 4 zijn via onderstaande link terug te vinden en worden in een nieuw venster getoond.

BadmintonNederland


Bavio 5 (3e klasse, afdeling 2 – veren)

De spelers van Bavio 5

Het team bestaat uit:

Tobias Baas, Sem Snitselaar, Calvin de Caluwe, Laura Roest en Ghislaine van der Lelie

De (tussentijdse) resultaten van Bavio 5 zijn via onderstaande link terug te vinden en worden in een nieuw venster getoond.

BadmintonNederland


Bavio 6 (3e klasse, afdeling 3 – veren)

Het team bestaat uit:

Eric Verlaan, Hillebrandt Wien, Michel Docter, Marlies ten Klei, Martine Kleingeld en Henrica Oudshoorn

De (tussentijdse) resultaten van Bavio 6 zijn via onderstaande link terug te vinden en worden in een nieuw venster getoond.

BadmintonNederland


Bavio 7 (5e klasse, afdeling 1 – plastic)

De spelers van Bavio 7

Het team bestaat uit:

Eddy Hulsman, René Ouendag, John Conté, Melanie Stokman, Brigitte Everaars en Saskia Wolters (niet op de foto).

De (tussentijdse) resultaten van Bavio 7 zijn via onderstaande link terug te vinden en worden in een nieuw venster getoond.

BadmintonNederland


Bavio H1 (3e klasse, afdeling 1 – veren)

Het team bestaat uit:

Jan Meirmans, Maarten Meirmans, Ruud Kooij, Robert Fransen, Richard Louwersheimer en Guido Schilder

De (tussentijdse) resultaten van Bavio H1 zijn via onderstaande link terug te vinden en worden in een nieuw venster getoond.

BadmintonNederland


Bavio H2 (4e klasse, afdeling 1 – plastic)

Het team bestaat uit:

Michiel Lohman, Patrick Lohman, Michael Griffioen en Jesse Griffioen

De (tussentijdse) resultaten van Bavio H2 zijn via onderstaande link terug te vinden en worden in een nieuw venster getoond.

BadmintonNederland